Специјал тикет за натпреварот Атлетик Билбао – Барселона

Денес од 21:00 во рамките на шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Атлетик Билбао и Барселона.

Атлетик Билбао игра солидно оваа сезона и досега освоија 49 бода преку 14 победи, 7 реми и 5 порази, додека тимот на Барса има 57 бода и учинок од 17 победи, 6 реми и 3 порази.

Ова очекуваме да биде интересен и возбудлив натпревар, па затоа решивме да ви составиме специјал тикет во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*