Зголемени квоти за натпреварот Монако – ПСЖ

Денес од 21:00 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Монако и ПСЖ кој ќе се изигра во рамките на 24-то коло во француската Лига 1.

Монако се наоѓа на одличната трета позиција и од 23 изиграни натпревари запишаа 12 победи, 5 реми и 6 порази.

ПСЖ пак е на лидерското место со вкупно 54 бода и овој тим досега има запишано само еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • МБапе да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 12 зголемен на 13
  • МБапе да постигне два или повеќе погодоци коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*