Специјал тикет за натпреварот Интер – Аталанта

Денес се играат два заостанати натпревари од италијанската Серија А, а ќе се сретнат екипите на Интер и Аталанта.

Интер е на лидерската позиција на табелата и игра фантастично во последно време како во Серија А, така и во ЛШ. Аталанта пак бележи исто така солидни резултати, а во последното коло ремизираа на тешкото гостување кај Милан.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и возбудлив натпревар, а ние решивме да ви претставиме специјал тикет, поточно тикет со повеќе типови во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*