Специјал тикет за натпреварот Дортмунд – Хофенхајм

Денес од 17:30 во рамките на германската Бундеслига ќе се сретнат екипите на Борусија Дортмунд и Хофенхајм.

Борусија оваа сезона успеа да собери 41 бод преку 11 победи, 8 реми и 3 порази, додека Хофенхајм е на средината на табелата и досега имаат 27 бода, а нивниот учинок е 7 победи, 6 реми и 9 порази.

Овде иако Дортмунд е фаворит, ние очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па поради тоа решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.00, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*