Зголемени квоти за натпреварот Динамо Загреб – Бетис

Денес се играат реванш натпреварите од 1/16 финалето на Лига Европа и Конференциска лига.

Од 18:45 е закажан натпреварот помеѓу Динамо Загреб и Бетис. Првиот дуел заврши во корист на Хрватите и тие остварија минимална победа со резултат 1-0, па веруваме дека ќе дадат се од себе за да ја сочуваат, но Бетис очекуваме да не се предадат лесно.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент 4.00 зголемен на 4.33
  • 0-2 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*