Специјал тикет за натпреварот Спарта Прага – Галатасарај

Денес од 21:00 во рамките на Лига Европа ќе се сретнат екипите на Спарта Прага и Галатсарај.

Ова е реванш натпревар, а гостите влегуваат со предност од еден гол бидејќи резултатот од првиот дуел беше 3-2 во корист на Галатасарај.

Спарта Прага е во одлична форма, но и Галатасарај е во супер расположение, па искрено очекуваме голема борба за пласман во 1/8 финалето.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • 2
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*