Зголемени квоти за натпреварот Атлетик Билбао – Жирона

Денес од 21:00 се игра последниот натпревар од редовното коло во Ла Лига, а ќе се сретнат екипите на Атлетик Билбао и Жирона.

Атлетик Билбао е на 5-та позиција со вкупно 46 бода кои ги имаат освоено преку 13 победи, 7 реми и 4 порази, додека Жирона е на второто место со 56 бода и учинок од 17 победи, 5 реми и 2 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Атлетик Билбао да победи во двете полувремиња коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • Инаки Вилијамс да постигне прв погодок коефициент 6.50 зголемен на 7.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*