Специјал тикет за натпреварот ПСЖ – Сосиедад

Денес се играат вторите 1/8 финални натпревари од најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Во Париз од 21:00 часот ќе се сретнат екипите на ПСЖ и Сосиедад. Домаќините се во одлична форма и бележат добри резултати во последно време, а за разлика од нив, Сосиедад нема победа на последните четири натпревари.

Овде улогата на фаворит ја има ПСЖ, но ние очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па затоа и решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • 1 прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 5.5 удари во рамките на голот за ПСЖ

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*