Специјал тикет за натпреварот Милан – Наполи

Денес од 20:45 во рамките на италијанската Серија А ќе имаме можност да погледнеме вистински дерби натпревар каде што во Милано ќе допатува тимот на Наполи.

Милан е во подобра позиција и има вкупно 49 бода кои ги имаат освоено преку 15 победи, 4 реми и 4 порази, додека Наполи има 35 бода и учинок од 10 победи, 5 реми и 7 порази.

Ние решивме за овој натпревар да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 7, a нашиот избор е:

  • 1
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*