Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.02.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 17:30 се сретнуваат екипите на Хофенхајм и Келн.  Домаќините се во серија од пет неуспеси, поточно запишаа две реми  и три порази, додека Келн запиша една победа, три реми и еден пораз.

Хофенхајм – Келн – 1 @ 1.75 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Хофенхајм беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.75 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*