Специјал тикет за натпреварот Леверкузен – Штутгарт

Денес од 20:45 ќе се изигра ¼ финалниот натпревар во рамките на германскиот ДФБ куп каде што силата ќе ја мерат екипите на Леверкузен и Штутгарт.

Домаќините оваа сезона се вистинска сензација и покажаа дека можат да бидат сериозна конкуренција на Баерн Минхен, а исто така и гостите бележат фантастични резултати.

Ние за овој натпревар решивме да составиме специјал тикет во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365.

Вкупниот коефициент е 8.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*