Што се уплаќа денес? (05.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Без проблеми вчера уплатата ни донесе добивка, па веруваме дека повторно ќе биде така.

Од 21:00 се игра последниот натпревар во рамките на 23-то коло од англиската Премиер лига каде што ќе се сретнат екипите на Брентфорд и Манчестер Сити.

Брентфорд е на 15-то место со вкупно 22 бода кои ги имаат освоено преку 6 победи, 4 реми и 11 порази, додека Манчестер Сити е на 3-та позиција со 46 бода и учинок од 14 победи, 4 реми и 3 порази.

Брентфорд – Манчестер Сити – 2 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 91.202 евра. За победа на Брентфорд уплатени се 11.202 евра, за реми 15.505 евра, додека останатите 64.495 евра се уплатени за победа на Манчестер Сити.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*