Специјал тикет за натпреварот Интер – Јувентус

Денес од 20:45 во рамките на италијанската Серија А ќе имаме можност да погледнеме дерби натпревар каде што во Милано ќе се сретнат екипите на Интер и Јувентус.

Интер е во одлична форма и на овој дуел влегува со пет победи остварени во последните пет натпревари, додека Јувентус во истиот временски период запиша четири победи и едно реми.

Ова ќе биде доста интересен и неизвесен натпревар, а ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*