Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.02.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 17:00 се сретнуваат екипите на Рен и Монпеље. Домаќините досега освоија 25 бода преку 6 победи, 7 реми и 6 порази, додека гостите во истиот временски период остварија 19 бода преку 4 победи, 8 реми  7 порази.

Рен – Монпеље – 1 @ 1.70 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Рен беше 2.10, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 1.70 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*