Зголемени квоти за натпреварот Хетафе – Гранада

Денес се игра последниот натпревар од редовното 22-ро коло во шпанската Ла Лига и во предградието на Мадрид ќе се сретнат екипите на Хетафе и Гранада.

Хетафе во последните пет натпревари запиша една победа, едно реми и три порази, додека Гранада во истиот временски период оствари една победа и четири порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Гранада да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 8 зголемен на 8.50
  • Лукас Боје да постигне прв погодок коефициент 8.50 зголемен на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*