Натпревар со драстичен пад на коефициентот (29.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Сегунда кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:30 ќе се сретнат екипите на Ваљадолид и Сантандер. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, три порази и едно реми, додека гостите во истиот временски период остварија една победа, две реми и два порази.

Ваљадолид – Сантандер – 1 @ 1.91  во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ваљадолид беше 2.50, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 1.91 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*