Специјал тикет за натпреварот Фејнорд – Твенте

Од 14:30 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Фејнорд и Твенте кој ќе се изигра во рамките на холандската Ередивизија.

Домаќините досега бележат солидни резултати и се наоѓаат на 2-та позиција на табелата со 42 бода, додека гостите се на третото место со 37 бода.

Според овие податоци може да забележиме дека ќе имаме дуел на две квалитетни екипи, па очекуваме неизвесен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*