Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 13:00 се сретнуваат екипите на Монпеље и Лил. Домаќините во последните пет натпревари остварија две победи, две реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Монпеље – Лил – 2 @ 1.91 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Лил беше 2.30, а во моментов бележи пад од скоро 17% и се плаќа со квота 1.91 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*