Зголемени квоти за натпреварот Атлетико Мадрид – Севиља

Денес од 21:00 часот во рамките на шпанскиот Копа дел Реј ќе се сретнат екипите на Атлетико Мадрид и Севиља.

Јорганџиите оваа сезона не прикажуваат кој знае какви игри и некако заостанаа во борбата за титула во домашното првенство, а Севиља пак се уште полоши и тие се на чекор од црвената зона.

Сепак овие куп натпревари знаат да бидат возбудливи и неизвесни, а ние очекуваме токму таков натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 8.50 зголемен на 9.00
  • Гризман прв да постигне погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*