Натпревар со драстичен пад на коефициентот (25.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од индискиот Калинга Супер куп кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 15:00 се сретнуваат екипите на Мумбаи и Одиша. Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека гостите имаат 100% позитивен учинок и запишаа пет последователни победи.

Мумбаи – Одиша – 2 @ 1.84 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Одиша беше 2.95, а во моментов бележи пад од скоро 38% и се плаќа со квота 1.84 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*