Натпревар со традиција (25.01.2024)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 20:45 во рамките на англискиот ФА Куп се сретнуваат екипите на Борнмут и Свонси.

Борнмут во последните пет натпревари запиша три победи и два порази.

Свонси во истиот временски период остварија две победи, две реми и еден пораз.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели секогаш играат ефикасно, поточно на сите тие натпревари се постигнати по најмалку три погодоци, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Наш предлог

3+ @ 1.44 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*