Зголемени квоти за натпреварот Наполи – Интер

Денес се игра финалето од италијанскиот Супер куп, а силата ќе ја мерат екипите на Наполи и Интер.

Во полуфиналето Наполи убедливо го порази тимот на Фиорентина, а Интер со идентичен резултат успеа да победи против Лацио.

Ова ќе биде интересен и неизвесен натпревар полн со возбуда, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Квича Кварацхелија да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 17 зголемен на 19
  • Лаутаро Мартинез да постигне прв погодок коефициент 3.75 зголемен на 4.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*