Специјал тикет за натпреварот Мајнц – Унион Берлин –

Денес во првиот термин за германската Бундеслига се сретнуваат две екипи кои играат катастрофално, поточно закажан е дуелот помеѓу Мајнц и Унион Берлин.

Мајнц е дел од црвената зона и зад себе има катастрофални резултати, додека Унион Берлин е веднаш над нив, но има и еден натпревар помалку, па тоа им дава евентуална предност во однос на денешниот противник.

Според букмејкерите, домаќините се благи фаворити, но тоа не значи дека Унион Берлин лесно ќе се предаде на овој натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 8 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*