Super Boost во Bet365 за натпреварот БСК – Нигерија

Во последниов период, обложувалницата на Bet365, нуди максимално зголемени коефициенти за одреден тип, а таа промоција е насловена како Super Boost.

Денес на „менито“ е натпреварот помеѓу Брегот на Слоновата Коска и Нигерија кој ќе се изигра во рамките на афричкиот Куп на нации.

БСК во последните пет натпревари запиша четири победи и едно реми, додека Нигерија во истиот временски период оствари една победа, три реми и еден пораз.

Овој пат во Bet365, Super Boоst промоцијата важи за тоа дека ќе има најмалку еден гол во првото полувреме на овој натпревар.

Коефициентот од 1.57 е зголемен на 2.00.

Ве советуваме да не ја пропуштaте оваа можност.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*