Специјал тикет за натпреварот Атлетико Мадрид – Реал Мадрид

Денес од 21:30 ќе имаме можност да го погледнеме градското дерби на Мадрид каде што во рамките на шпанскиот Куп ќе се сретнат екипите на Атлетико Мадрид и Реал Мадрид.

Атлетико во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази, додека Реал Мадрид во истиот временски период оствари пет последователни победи.

Ние за вас решивме ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*