Натпревар со драстичен пад на коефициентот (18.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од купот на Бахреин кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 17:00 се сретнуваат екипите на Ал Ахли Манама и Иса Таун. Ал Ахли Манама влегува во овој натпревар со учинок од три победи, едно реми и еден пораз од последните пет натпревари, додека Иса Таун во истиот временски период запиша едно реми и четири порази.

Ал Ахли Манама – Иса Таун – 2 @ 2.31 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Иса Таун беше 4.64, а во моментов бележи пад од скоро 50% и се плаќа со квота 2.31 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*