Специјал тикет за натпреварот Валенсија – Селта

Во шпанскиот Куп стигнавме до 1/8 финалето, а еден од денешните дуели ќе се игра на Местаља помеѓу Валенсија и Селта.

Валенсија во последните пет натпревари има остварено четири победи и едно реми, додека Селта во истиот временски период запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Овие две екипи очекуваме да ни приредат интересен и неизвесен натпревар, а ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*