Зголемени квоти за натпреварот Хетафе – Севиља

Во рамките на шпанскиот Куп, поточно во 1/8 финалето ќе се сретнат  екипите на Хетафе и Севиља.

Хетафе во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Севиља оствари две победи и три порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 9.5 зголемен на 10.00
  • Окампос да постигне погодок коефициент 10 зголемен на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*