Специјал тикет за натпреварот Менхенгладбах – Штутгарт

Денес во последниот термин од ова коло за германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Менхенгладбах и Штутгарт.

Менхенгладбах се на вториот дел на табелата со вкупно 17 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 5 реми и 7 порази, додека гостите пак се дел од зоната за Лигата на шампиони и имаат собрано 34 бода, а нивниот учинок е 11 победи, 1 реми и 4 порази.

Овде очекуваме интересен и неизвесен натпревар, па поради тоа решивме да ви составиме и специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 8, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе погодоци во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*