Специјал тикет за натпреварот Лацио – Рома

Денес од 18:00 во рамките на италијанскиот Куп ќе се сретнат градските ривали Лацио и Рома.

Лацио во последните пет натпревари оствари три победи и два порази, додека Рома пак во истиот временски период оствари две победи, едно реми и два порази.

Овие две екипи се слични по квалитет, но мотивот на овој натпревар огромен и очекуваме неизвесен дуел со интересна завршница.

Ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*