Зголемени квоти за натпреварот Фиорентина – Болоња

Денес од 21:00 часот во рамките на италијанскиот Куп ќе погледнеме ¼ финален натпревар кој ќе се изигра помеѓу Фиорентина и Болоња.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, а ист таков учинок забележа и тимот на Болоња, но мора да нагласиме дека општиот впечаток за овој тим е одличен.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Бонавентура да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 17 зголемен на 19
  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*