Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Национал лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Филде и Хартлпул. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, два порази и едно реми, додека Хартлпул во истиот временски период оствари една победа, едно реми и три порази.

Филде – Хартлпул – 1 @ 1.83 во 22Bet

Почетната вредност за победа на домаќините беше 2.55, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 1.83 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*