Зголемени квоти за натпреварот Виган – Манчестер Јунајтед

Денес во рамките на 1/32 финалето од англискиот ФА Куп се сретнуваат екипите на Виган и Манчестер Јунајтед.

Овде имаме дуел на две екипи кои доаѓаат од различен ранг. Имено, Виган е дел од англиската Лига 1 и се наоѓа на 18-та позиција, додека Манчестер Јунајтед е дел од Премиер лигата и во моментов ја имаат позицијата број 8.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 0-4 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Мек Томинај да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*