Специјал тикет за натпреварот Рома – Аталанта

Во последниот вечерен термин за денес од Серија А ќе се сретнат две екипи кои се слични по квалитет оваа сезона, поточно во Рим ќе допатува Аталанта.

Аталанта досега освои 29 бода преку 9 победи, 2 реми и 7 порази, додека Рома пак има 28 бода и учинок од 8 победи, 4 реми и 6 порази.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и возбудлив натпревар, а ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*