Натпревар со драстичен пад на коефициентот (07.01.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанскиот Куп кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 16:00 ќе се сретнат две екипи кои припаѓаат на различен ранг, поточно домаќините се дел од Сегунда, додека гостите се добро познати и припаѓаат на елитата.

Ферол – Севиља – 2 @ 2.00 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Севиља беше 2.35, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.00 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*