Зголемени квоти за натпреварот Фулам – Ротерам

 Денес од 20:30 во рамките на 1/32 финалето од англискиот ФА Куп се сретнуваат екипите на Фулам и Ротерам.

Фулам е дел од Премиер лигата и може да кажеме дека се снаоѓаат одлично оваа година, додека тимот на Ротерам е дел од Чемпионшип и се наоѓа на последното место на табелата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 4-0 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Ротерам да победи во двете полувремиња коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*