Специјал тикет за натпреварот Боависта – Порто

Денес од 21:45 во рамките на португалската елитна лига се сретнуваат екипите на Боависта и Порто.

Домаќините се во серија од пет последователни неуспеси, поточно четири порази и едно реми, додека Порто има учинок од четири победи и еден пораз во истиот временски период.

Овде Порто влегува како огромен фаворит, а ние веруваме дека ни претстои интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 10, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*