Зголемени квоти за натпреварот Јувентус – Рома

За крај на оваа година во Серија А ќе се изигра натпреварот помеѓу Јувентус и Рома.

Домаќините на последните пет натпревари немаат пораз, поточно во тој временски период остварија три победи и два порази, додека гостите пак три пати победија, еднаш ремизираа и еднаш беа поразени.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10
  • Влаховиќ прв да постигне погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*