Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 15:00 ќе се сретнат екипите на Удинезе и Болоња. Удинезе досега има освоено 14 бода, додека Болоња се наоѓа на горните позиции и досега имаат собрано 31 бод.

Удинезе – Болоња – 2 @ 2.15 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Болоња беше 2.50, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 2.15 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*