Специјал тикет за натпреварот Фиорентина – Торино

Денес ќе имаме можност да погледнеме натпревари од италијанската Серија А, а еден од понудените ќе се изигра во Фиренца каде што екипата на Фиорентина ќе го дочека Торино.

Фиорентина е на 5-то место со вкупно 30 бода, додека Торино е на 10-та позиција и има собрано вкупно 24 бода.

Ова ќе биде интересен и возбудлив натпревар, па затоа ние решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 8.00, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*