Зголемени квоти за натпреварот Бешикташ – Хатјаспор

Денес се празнува католички Божик, па поради тоа и понудата за обложување е многу сиромашна.

Сепак на терен ќе истрчаат Турците, а еден од понудените натпревари е дуелот помеѓу Хатјаспор и Бешикташ.

Хатјаспор е на 11-то место со вкупно 19 бода и учинок од 4 победи, 7 реми и 5 порази, додека Бешикташ е на 6-то место со 26 бода кои ги имаат освоено преку 8 победи, 2 реми и 6 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови за овој натпревар и тоа:

  • Тосун да постигне прв погодок коефициент 5 зголемен на 5.50
  • 2-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*