Натпревар со драстичен пад на коефициентот (25.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од иранската Персиан Гулф Про лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, едно реми и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија една победа и четири реми.

Санат Нафт – Зоб Ахан – 2 @ 2.06 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Зоб Ахан беше 2.70, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 2.06 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*