Специјал тикет за натпреварот Фенербахче – Галатасарај

Денес од 17:00 и покрај слабата понуда ќе имаме можност да погледнеме дерби натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Фенербахче и Галатасарај.

Фенербахче има 43 бода и се наоѓа на лидерската позиција на табелата, а ист број бодови и ист учинок има и нивниот противник Галатасарај, но само поради полошата гол разлика е на второто место на табелата.

Мотивот на овој дуел е огромен, па очекуваме интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*