Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.12.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес од 16:00 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Шефилд и Кардиф.

Шефилд досега има освоено 16 бода и се наоѓаат во црвената зона, додека Кардиф е на 12-то место со вкупно 30 бода.

Шефилд – Кардиф – 1 @ 2.10 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Шефилд беше 2.63, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.10 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*