Специјал тикет за натпреварот Астон Вила – Шефилд

Денес од 21:00 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Астон Вила и Шефилд.

Домаќините немаат пораз на последните пет натпревари, а во тој временски период остварија три победи и две реми. Шефилд пак во истиот временски период оствари една победа и четири порази.

Екипата на Астон Вила на овој дуел влегува како огромен фаворит, а веруваме дека и лесно ќе ја оправдаат таа улога.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • 3+
  • Повеќе од 6.5 картони на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*