Тикет на денот (среда, 20.12.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Понудата за денес е фантастична и многу подобра за разлика од кога ќе се игра Лига на шампиони. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Штутгарт – Аугсбург – ГГ3+ @ 1.94 во Mozzart

Се ближи крајот на една од најдобрите полусезони за Штутгарт. Едно време беа и лидери на табелата, а сега се на 4-то место, но дефинитивно со овој пласман можат да бидат комплетно задоволни. Против Аугсбург имаат императив победа, посебно бидејќи гостите не се нешто успешни на страна. Тие победија само еднаш во гости и тоа против Хајденхејм, а Штутгарт изгуби само еднаш на домашната Мерцедес арена. Ние овде типуваме ГГ3+ со квота 1.94 во Mozzart.

Тулуз – Монако – 2 @ 1.81 во 22Bet

И Французите пополека влегуваат на пауза, а на програмата е последното коло од првиот дел на првенството. Монако е на третото место со вкупно 30 бода и два помалку од второ пласираниот тим на Ница. Меѓутоа зад нив се Лил, Брест и Марсеј и буквално им „дишат во врат“. Тулуз ќе игра во нокаут фазата од Лига Европа со Бенфика. На почетокот од идната година ги чека и натпревар од Супер Купот каде што ќе се натпреваруваат со ПСЖ. Монако славеше на двете последни гостувања, па очекуваме и сега да биде така. Наш предлог е 2 со квота 1.81 во 22Bet.

Интер – Болоња – 3+ @ 1.75 во Bet365

Ова е натпревар од 1/8 финалето од италијанскиот куп, а Интер е првопласиран тим во Серија А, додека Болоња е најпријатното изненадување и после 16 кола го заземаат 4-то место на табелата. Овие два тима веќе се сретнаа оваа есен на Џузепе Меаца и тој дуел заврши со резултат 2-2. Исто така, минатиот викенд двете екипи ги победија Римјаните, поточно Интер славеше против Лацио, додека Болоња против Рома. Овде решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме 3+ со квота 1.75 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 6.14

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*