Што се уплаќа денес? (20.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера не ни беше точен показател, но денес сме тука да ја поправиме грешката.

Од 21:00 во рамките на вонредното француско коло се сретнуваат екипите на Лион и Нант. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три порази и две победи, додека Нант оствари една победа, едно реми и три порази.

Лион – Нант – 1 @ 1.73

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.122 евра. За победа на Лион уплатени се 71.102 евра, за реми 8.812 евра, додека останатите 12.208 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*