Специјал тикет за натпреварот Партизан – Црвена Звезда

Денес од 18:00 во Белград ќе се изигра големото дерби помеѓу Партизан и Црвена Звезда.

Партизан е на 2-та позиција со 44 бода и учинок од 14 победи, 2 реми и 2 порази, додека Црвена Звезда е лидер на табелата со 46 бода кои ги имаат освоено преку 15 победи, 1 реми и 2 порази.

Ова дефинитивно ќе биде интересен натпревар бидејќи мотивот на двете страни е огромен.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*