Специјал тикет за натпреварот Ливерпул – Манчестер Јунајтед

Денес во терминот од 17:30 од англиската Премиер лига е резервиран за вистински дерби натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Ливерпул и Манчестер Јунајтед.

Домаќините влегуваат на овој дуел како фаворити бидејќи тие досега имаат освоено 37 бода преку 11 победи, 4 реми и 1 пораз, додека гостите пак имаат 27 бода и учинок од 9 победи, 9 реми и 7 порази.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 7.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во првите 10 минути од натпреварот
  • Повеќе погодоци во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*