Зголемени квоти за натпреварот Валенсија – Барселона

Денес од 21:00 во рамките на Ла Лига ќе имаме можност да погледнеме интересен натпревар кој ќе се игра на Местаља помеѓу Валенсија и Барселона.

Валенсија досега има освоено 19 бода, додека Барселона 34, а во последното коло запишаа пораз од Жирона кој дефинитивно им го расипа расположението.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Рафиња да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 11 зголемен на 12
  • Хуго Дуро да постигне погодок со глава коефициент зголемен од 11 на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*